Co daje masaż tantryczny

Jak się okazuje gra wstępna nie musi opierać się tylko i wyłącznie na pobudzeniu intymnych części ciała kobiety. Jeśli chcemy osiągnąć odpowiedni sposób podniecenia u pani, to wystarczy odpowiednio wykonany masaż tantryczny. Jest to przede wszystkim bardzo uniwersalny sposób na rozbudzenie zmysłów czy nawet właściwe podgrzanie atmosfery w sypialni. Warto zauważyć, że mimo wszystko, może to być najlepszy sposób na poprawę sytuacji w sypialni. Takie dodatkowe atrakcje są polecane zwłaszcza parom, które faktycznie cierpią na poważne oziębienie uczuć w sypialni. Warto zwrócić uwagę, że wspomniany masaż, sprawdza się również w nieco bardziej pochmurne dni. To na pewno ma duży wpływ na poprawę samopoczucia. Na pewno takie rozwiązania są bardziej uniwersalne, niż mogłoby nam się wydawać. Warto więc mimo wszystko wypróbować przynajmniej takie metody. Jeśli w taki sposób jesteśmy w stanie poprawić relację z naszą partnerką, to na pewno warto przynajmniej spróbować.

To nie jest czysty erotyzm

Jeśli zwracamy uwagę na masaż tantryczny, to nie jest to forma pewnego przedstawienia erotycznego czy jakiegoś określonego przeniesienia. Jest to energetyczne działanie, które pozwoli przy odpowiednim masażu wyzwolić energię seksualną. Nie jest to więc typowy masaż erotyczny, to jedynie sposób na pewne odblokowanie sił, które są gdzieś zablokowane w partnerce. Jak się okazuje, to może przynieść nieoczekiwane rezultaty, zwłaszcza jeśli po takim masażu, partnerka będzie miała ochotę na seksualne igraszki.

 

Masaż musi być precyzyjny

Należy zwrócić uwagę na to, że przy takim rodzaju masażu, nie wolno nam w żaden sposób pominąć żadnego miejsca, ponieważ w innym wypadku masaż okaże się niewystarczającym sposobem, na osiągnięcie pełni zadowolenia kobiety. Pamiętajmy, że tego typu masaż nie dotyczy tylko i wyłącznie pleców ale także ramion, karku, pleców czy pośladków. Na samym początku należy obłożyć kobietę w miarę ciepłymi ręcznikami, po to aby w pełni rozgrzać jej ciało. Trzeba zauważyć, że dzisiaj wspomniany masaż polega między innymi na ugniataniu, rozcieraniu czy punktowym przyciskaniu. Należy mieć świadomość, że każda metoda, może sprawdzić się  w praktyce. Oczywiście wspomniany masaż zawsze opiera się na wprowadzeniu kobiety w stan relaksu i głębokiego odprężenia. Ruchy podczas masażu, powinny być wykonywane płynnie, tylko wtedy faktycznie taki masaż, jest w stanie dać nam pełnie relaksu.

 

Write a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *