Czy pierwsza randka wpływa na późniejszy stosunek?

Pierwsza randka nie do końca jest w stanie powiedzieć kobiecie, czy facet myśli o poważnym życiu, czy liczy jedynie na szybki numerek. Seks na pierwszej randce, nie jest końcem świata, ponieważ niektóre kobiety, tak naprawdę nie mają żadnych oporów do tego, aby pójść z facetem od razu do sypialni. Należy jednak pamiętać, że nie każda dziewczyna na to pójdzie, dla niektórych pań, tego typu propozycja będzie obraźliwa, ponieważ nie każda kobieta uważa się za łatwą. Panowie z pewnością nie mają takich dylematów i zamiast długich randek, które niczego nie wnoszą, wolą szybsze rozwiązania.

Panowie i ich podejście do znajomości

Mężczyźni, po prostu mają do tego wszystkiego inne podejście i dla wielu przygodny seks, jest niczym innym jak zabawą. Kobiety natomiast myślą w inny sposób, ponieważ dla pań przygodny seks, jest akceptowalny tylko w momencie gdy, kobieta nie planuje długotrwałej znajomości. Jeśli panie szukają o wiele dłuższych i bardziej zażyłych relacji, to taki stosunek może tylko zaszkodzić, a nie pomóc. Panie nie chcą być traktowane przedmiotowo. Mimo faktu, że dziewczyny kochają seks nie mniej mocno jak panowie, to pewne opory, nie pozwalają na natychmiastową zabawę już po pierwszej rance. Na pewno jednorazowe randki, zazwyczaj nie prowadzą do niczego dobrego, ponieważ będzie to jednocześnie zamknięcie się w pewnym kręgu, z którego nie będzie żadnego wyjścia.

Łóżkowe perypetie

Panowie mimo różnych problemów, zawsze starają się czarować panie, aby jeszcze tego samego dnia udać się z nimi do sypialni. Przede wszystkim kobiety odrzucają taką możliwość z powodu takiego chłodnego podejścia. Co innego, gdy mężczyzna jest czarujący i próbuje uwieść kobietę. Wtedy sytuacja wygląda zupełnie inaczej i nic dziwnego, że panie wtedy o wiele chętniej decydują się na takie przelotne przygody. Pierwsza randka niezależnie od sytuacji bywa bardzo stresująca. Tak naprawdę nigdy nie wiadomo, czego możemy się spodziewać po spotkaniu z kobietą. Istnieje wiele niepewności, które nie zostają w żaden sposób rozwiane, przez co problem się pogłębia.

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze

Na pewno wystarczy kilka godzin rozmowy, aby skutecznie przełamać pierwsze lody, dlatego nic dziwnego, że później kobieta o wiele łatwiej decyduje się na pójście z facetem do łóżka. W seksie emocje również odgrywają bardzo ważną rolę, dlatego niezależnie od wszystkiego emocji, nie może zabraknąć. Sypialnia na pewno jest idealnym miejsce na zaciszne spotkanie, które może być początkiem pięknej znajomości. Niektóre znajomości zaczynają się i kończą na łóżku, nie każdy tak naprawdę oczekuje jakichś zobowiązań. Dlatego każda kobieta może sama zdecydować, czego oczekuje, nie chodzi tutaj więc tylko i wyłącznie o miłość. Panie także lubią cielesne przyjemności, ale najważniejszym czynnikiem jest zawsze dobranie odpowiedniego partnera, który faktycznie spełni kobiece oczekiwania. Każdy ma wybór, tak więc istnieje wiele różnych rozwiązań i tak naprawdę ma to sens.

Write a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *