Jak schudnąć poprzez seks

Na pewno początek wiosny to dla każdej kobiety,  czas w którym warto zrzucić parę zbędnych kilogramów. Jak się okazuje, nie zawsze trzeba stosować tylko i wyłącznie bardzo popularne metody takie jak bieganie czy dieta. Jeśli kobieta chce naprawdę schudnąć, to powinna również sięgnąć do swojej sypialni. Jest to jedno z tych miejsc, gdzie na pewno jesteśmy w stanie znaleźć najłatwiejszy, a jednocześnie najlepszy sposób na zrzucenie kilogramów. Tak na pewno takim doskonałym rozwiązaniem jest właśnie seks, który zapewnia nam pełną skuteczność w zachowaniu odpowiedniego zdrowia. Nie ma tutaj żadnego przypadku w takiej sytuacji faktycznie, wskazuje się seks jako ten uniwersalny środek, który rzeczywiście jest w stanie dać nam przewagę nad innymi kobietami.

 

Proste sposoby są zawsze najlepsze

Tak więc w praktyce nie musimy już nigdy więcej stosować żadnych drakońskich diet,  które tak naprawdę nie tylko nam nie pomagają, ale niszczą nasze zdrowie. Tak więc w ten sposób, na pewno nigdy nie zmienimy naszego wyglądu. Zamiast tego lepiej iść do łóżka z partnerem i zastosować zupełnie inną kurację, która faktycznie może dać nam poczucie różnicy. Jeśli jednak mówimy o łóżkowym odchudzaniu, to należy zwrócić uwagę, że nie sam seks, a ustalona pozycja, daje nam określoną utratę kalorii. Tak więc to o ile schudniemy zależy tylko i wyłącznie od nas. Tutaj potrzebna jest większa inwencja, ponieważ w ten sposób będziemy w stanie przyspieszyć cały proces.

 

Kto więcej straci

Na pewno w seksie należy zwrócić uwagę, że to jednak mężczyzna straci o wiele więcej kcal niż kobiety, zwłaszcza jeśli mówimy tutaj o pozycji misjonarskiej, czyli klasycznej bez żadnych dodatkowych urozmaiceń. Należy zwrócić uwagę, że pozycję gdzie kobieta stoi dają nam tutaj od razu większą możliwość spalania kalorii. Jak więc widzimy układ ten zależy, od wybranej pozycji, tak więc stosunek to jedynie sposób, ale właściwa pozycja daje nam możliwość odpowiedniego działania. Na pewno panie będą chciały tutaj poeksperymentować, aby samemu się przekonać, która pozycja, okaże się najbardziej skuteczna.  Tutaj należy jednak samodzielnie przeprowadzić wszystkie testy, które rzeczywiście będą w stanie potwierdzić skuteczność danej pozycji. Jest to bardzo ważna kwestia, dlatego nic dziwnego, że każdy stara się eksperymentować na własną rękę. Na pewno nie jest to łatwe zadanie, ale kobiety potrafią sobie z nim odpowiednio poradzić.

Write a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *